Hizmetlerimiz

Paylaşmak güzeldir...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
firuzköy Evden Eve Nakliyatt
Van gölü nakliyat firmamız , Beylikdüzü, Esenyurt,Bahçeşehir, Yenibosna, Kıraç, Beykent, Gürpınar, Avcılar Parseller, Avcılar Ambarlı,Avcılar Firuzköy, Avcılar Ispartakule, Avcılar Cihangir, Avcılar Denizköşkler, Cennet MahallesiYeşilköy,  FloryaYeşilyurt, Sefaköy, Halkalı, Mimaroba, BüyükçekmeceKüçükçekmeceBasınköy, Yakuplu, Avcılar, Esenkent, Halkalı Atakent semtleri için 02 Eylül tarihi itibari ile nakliyat hizmetlerine başlamıştır. 3 nakliyat kamyonu ve 1 dorseli aracımız ile siz değerli müşterilerimiz için 7/24 nakliyat hizmeti vermekteyiz..
İstanbul ili içerisinde nakliyat hizmeti almadan önce bilmeniz gerekenler.
* Tarafımızdan öncelikle telefon veya online olarak randevu almanız gerekmektedir.
* Eşya ve yük kapasitesine bulunan semtin trafik durumuna göre nakliyat süreci değişkenlik gösterebilir.
* Nakliyat sırasında oluşacak kaza ve eşyalara gelen zararlar tarafımızca karşılanmaktadır.
* Yüksek katlı binalar için asansör sistemi kullanılmaktadır ve normal nakliyat fiyatlarına göre farklılıklar göstermektedir.
* Asansör kullanılmadan yapılacak nakliyatlarda hamal ücreti, nakliyat ücretine tabidir ek ücret ödenmez.
* Nakliyat sırasında personellerimizin sağlık sorumlarından ve kazalardan tamamen bizler sorumlu olduğumuzu bilmenizi isteriz.
* 18 yaş altı hamal ve nakliyatçı çalıştırılmamaktadır
Bahçeşehir nakliyat

Bahçeşehir nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda sizlere her zaman en kusursuz hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız deneyimli kadrosu ve geniş araç filosu ile siz değerli müşterilerimize 20 yılı aşın bir süredir  taşımacılık hizmet alanlarında çözümler sunmakta ve sizi bu zahmetli gibi görünen evden eve nakliyat stresinden kurtarmaktayız. Yılların verdiği bilgi birikimi ve bu işi yapabilmenin gerektirdiği hizmet standartlarımız, ulaştırma bakanlığı tarafından verilmiş olan gerekli belgelerimiz ve geniş araç filomuz ile çözümleri sunmaktayız. Eşyalarınızı taşırken özellikle dikkat edilmesi gereken eşya guruplarının taşıma işlemlerini nasıl gerçekleştirdiğimiz hakkında detaylı bilgilere aşağıda ulaşabilirsiniz. Firmamızı tercih ederek kaliteli ve uygun fiyatlı evden eve nakliye hizmetini alabileceğinizden şüpheniz olmasın.

Şifonyer, Yemek Masası ve Komidin tarzında olan eşya gurubunu;

Bu tip mobilyalarınızı özenli ve zarar gelemeyecek şekilde özel paketleme ekipmanlarımız ile paketlenmekte kraft tipi havalı kartonlar ile sarılmakta daha sonra plaka kartonlar ile muhafıza edilmektedirler. Tamamen garanti altına alındıktan sonra (çizilme kırılma ve devrilmeye karşı) taşıma işlemleri gerçekleştirilmeye başlanır.

Ispartakule nakliyat

Ispartakule nakliyat

Beyaz Eşyalarınızı nasıl taşıyoruz?

İlk önce demontesi yapılan beyaz eşya grubunuzun daha sonrasında özenle ve büyük bir titizlikle paketlenme işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu eşya grubu taşıma sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisidir. Hem elektroniği hemde değeri açısından taşıma işlemi gerçekleştirilmeden önce taşıma esnasında oluşabilecek sorunlara karşı tamamen garanti altına alındıktan sonra taşımaya başlanmalı ve çok dikkat edilmelidir.

Elektronik eşyalarınızın taşınması;

Öncelikle elektronik eşyalarınızın kablolarının sökülmesi ve kolilenecek şekilde parçalara ayrılmakta ve daha sonra havalı kartonlar ile sarılarak oluşabilecek sorunlar önlenmekte daha sonrasında paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Beyaz eşya grubu gibi büyük bir özen ve dikkat gerektiren bir başka eşya grubuda elektronik eşyalardır.

Mobilyalar

Özel ekiplerimiz tarafından demontesi yapılan mobilyalar kraft kağıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafıza edilir.

Yatak, Koltuk ve Sandalye grubu

Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, kraft kağıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.

Antika, Seramik ve Porselen tarzı eşyaların taşınma işlemi;

Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içerisinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

Avize ve Lambalarımızı taşıyor musunuz?;

Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafıza edilir.

Ayna ve Cam gibi hassas eşyalarım nasıl taşınıyor?

Ayna ve cam gibi eşyalarınız için tamamen özel paketleme ekipmanları ile çizilmesi ve kırılmasını engellemek için güzel bir şekilde sarmaktayız.

Ambalı nakliyat

Ambalı nakliyat

Eşyaların paketlenmesi işlemi tamamen eşyaların taşınma esnasında meydana gelebilecek hasarlara karşı korunması amacıyla yapılmaktadır. Kırılabilecek veya çizilebilecek her türlü eşyanız bu sayede koruma altına alınmakta ve zarar görmesi engellenmektedir. Taşımanın tüm aşamalarında gerekli özen ve titizlik firmamız tarafından gösterilmekte olup hasarlar ve zararlar minimuma indirilmekte eşyalarınızın hasar görmeyeceğinden emin olduktan sonra taşıma işlemlerine başlamaktayız. Oluşabilecek en küçük sorun dahi kabul edilemeyecek olan evden eve nakliyat işlerinde firmamız yapılan tüm taşıma işlemlerinde sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı garanti altına almaktayız.

İyi Bir Nakliyat hizmeti için ipuçları ;

• Eşyalarınızı taşıyan  nakliyat firmasının personellerini taşıma esnasında dikkatli olma konusunda kontrol ediniz.
• Hangi eşyanın hangi odaya koyulacağı konusunda firmanın yeterli derecede bilgilendirilmesi sayesinde nakliyat işleminden sonra yükünüz hafifleyebilir.
• Kırılabileceğini düşündüğünüz bardak ve cam tarzı eşyalarınızın paketlenmesi esnasında sizde yardımcı olabilir daha iyi bir şekilde paketlenmesini sağlayabilirsiniz.
• taşıma yapacak olan firmadan taşınma öncesi taşıma sigortası evraklarının kopyasını isteyerek oluşabilecek sorunlara karşı taşıma öncesi kendinizi garanti altına alabilirsiniz.